אודותינו, 

קבוצת להב לוי הינה חברה העוסקת ביזמות נדל"ן למגורים. ייזום מתחמי פינוי בינוי, ייזום פרויקטים של תמ"א 38, השבחת קרקעות ונדל"ן מניב.
הקבוצה הוקמה ע"י להב לוי, מנכ"ל ומייסד הקבוצה וסלע לוי מנכ"ל קשרי לקוחות חוץ ומנהל פרויקטים ארצי.
קבוצת להב לוי שמה לה למטרה בראש ובראשונה ליזום פרויקטים איכותיים וייחודיים, תוך מתן תשומת לב ליצירת סביבת מגורים חדישה ומודרנית, אשר תענה על שביעות רצון הלקוחות ותעניק להם את הביטחון הדרוש בבניית ביתם החדש.
כמו כן, מעסיקה החברה את מיטב בעלי המקצוע בענף הנדל"ן ובהם אדריכלים, שמאים, מהנדסים, עו"ד וכלכלנים מהשורה הראשונה. הניסיון הרב, המומחיות והמקצועיות ללא פשרות של צוות העובדים הם סוד ההצלחה של הקבוצה כולה.
צריך לזכור כי שוק הנדל"ן הוא תחום מורכב, ולכן דרוש ליווי וניהול של חברה מנוסה שמבינה אותו היטב, ובנוסף, תתן לכם שקט נפשי לאורך כל הדרך, מתוך כך אנחנו מתחייבים כי נפעל תמיד ביושרה, בהגינות ובשקיפות מלאה.
  • 10835334 838518082873141 7396551708356023696 O
  • אספה של סוקולוב 5 ומנהל הפרויקטים נתנאל מלווין
  • 12311102 1029801223744825 3251572878391664418 N
  • 1404425 631674360224182 774742655 O
  • IMG 3346

ערכים

יעילות

יעילות

מנהלי הפרויקטים ואנשי המקצוע שבקבוצה פועלים ללא הפסקה ושואפים למצוינות וליעילות, תוך דגש רב על עמידה ביעדים ושמירה על לוחות זמנים, תוך שאיפה מתמדת להצלחה במשימות בכל שלב ושלב. ואחראים לביצוע פעולות באחראיות ומקצועיות, רצינות ואמינות.
יוזמה אישית, בדיקת העובדות לעומק, תחקור תשאול ויצירתיות וגמישות מחשבה תוביל להתחלה וסיום ברמה הגבוהה ביותר.

תקשורת

תקשורת

הקבוצה מקפידה לתת מענה ישיר ואישי לכול לקוחותיה, ודוגלת באנושיות חברתיות ובתקשורת בין אישית בין יחסי אנושי בין הקבוצה לבין לקוחותיה.

הקבוצה עובדת ופועלת על בסיס קידום ערכים של נדיבות ונתינה לחברה,  דגש רב על שיתוף, תוך הקפדה על שירות חם ואישי עם לב חם ואוהב.

אמינות

אמינות

הקבוצה עובדת ופועלת בשקיפות מלאה תוך המניעות מניגוד עניינים ותוך מתן דגש על יושרה ואמינות. עבודת הקבוצה משלבת בין צרכי הפרט לבין צרכי הקהילה במתחם והסביבה. הקבוצה דוגלת בתמיכה ובעזרה הדדית הן בתוך החברה והן לפעילות מחוץ לחברה למען הקהילה. הקבוצה מתחייבת לשאת בנדיבות ונתינה תוך שיתוף פעולה הדדי.

הנהלת החברה

בעלים, יו"ר ומייסד החברה – להב לוי

להב לוי בעלים תכלית הנדל"ן קבוצת להב יזמות וקידום פרויקטים – יליד 1980,בשירותו הצבאי שירת ביחידה מובחרת איש עסקים בעל שם עולמי בתחום הפרויקטים מהגדולים ביותר בארץ ובעולם. בתפקידו כבעלים במשרדו הקודם תכלית הנדל"ן בפרנקל 34 בפלורנטין אשר שם פיתח וייסד קבוצת להב לוי יזמות וקידום פרויקטים  .

בעל ניסיון רב, של התנהלות ישירה מול החברות מהגדולות בארץ ובעולם. לדוגמה בחו"ל על התנהלות וקידום עסקת ענק בשווי 100,000,000$ במנהטן עם קבוצת רוקפלר העולמית אשר נמצאת בניו יורק  , ובעבודה עם ומול חברות יזמיות וקבלניות מהמובילות בארץ ובכל הקשור בנושא "ההתחדשות העירונית". בעל רקע נרחב במימון, ניתוח ובדיקה של פרויקטים בתחום הנדל"ן בארץ ובחו"ל.

מנכ"ל קשרי לקוחות חוץ ומנהל פרויקטים ארצי – סלע לוי

מנכ"ל תפעול צוותי פרויקטים – נתנאל ברבי

נתנאל ברבי יליד 1986 גדל וחונך בבת ים יוצא יחידה קרבית ונכה צה״ל כיום. שותף בכיר בחברת הפצה מהמובילות והגדולות במשק תחתיו מעסיק  מספר רב של עובדים. בעל רקע נדלני משנת 2010 בתחום הקידום והיזמות בארץ ובעולם ובעל קשרים מהמובילים בעולם בתחום הנדלן, פועל רבות לקידום שיכון ובינוי לזוגות צעירים דיור בר השגה והתחדשות עירונית.

שותף פרויקטים ומנהל פרויקטים – תומר חמדני

חשב כלכלי  – רוני ישראלי

שותף פרויקטים ארצות הברית – מנהטן – עמית קורט

מנהל הנדסה ואדריכלות פרויקטים – יואב חבזון

יועץ מס  – מאור אסולין

עו"ד – לירן דבח – קבוצת להב לוי פרויקט מתחם סוקולוב על הים

עורך דין ויועץ משפטי – יונתן חסיד

מנהלת קבוצת להב לוי – יפעת אדרי

מנהל ציוותי פרויקטים – ירום רוזמן

מנהל פרויקטים – מנחם בודקוב

מנהל פרויקטים – טל נגליס

מנהל פרויקטים – משה שמאי

מנהל פרויקטים – יוסף כהן

מנהל פרויקטים – ליאור סבג

מנהלת פרויקט  –דניאלה אשכנזי

מנהלת פרויקטים – נתנאל מלוין

מנהל פרויקטים –דור עדשי

מנהל פרויקטים  – דויד זיטוני

מנהל פרויקטים – משה טמיר

מנהל פרויקטים – נוי לב

מנהלת פרויקטים – ריטה למברג

מנהל שיווק ומכירות כללי – ניר בודקוב

רוצים לקדם תהליך פינוי בינוי / תמ"א 38 בבניין – ללא עלות לדיירים?

תתקשרו לפלאפון הישיר של הנהלת הקבוצה 050-466-6757 או השאירו לנו את פרטיכם ונציגנו יחזור אליכם לפגישת ייעוץ ללא התחייבות